Partij speciaal hout voor de afdeling BWI

Partij speciaal hout voor de afdeling BWI

Geplaatst op: donderdag 03 oktober 2019

Van der Linden Machinale Houtbewerking uit Veghel heeft een grote hoeveelheid hout geschonken aan onze afdeling Bouw, Wonen & Interieur (BWI). Na een bezoek aan onze school tijdens de Open Dag vond de heer Van der Linden het vurenhout, waarmee wij werkstukken maken, eigenlijk een beetje onder de maat.

Onlangs hoorden we via zijn zoon, die zelf ondertussen op de afdeling BWI zit, dat hij een partij hout klaar had liggen. Na veel handgeschud en bedankjes konden we met een volle vrachtwagen richting school. Daar staan nu twee pallets vol mooi hardhout en ander speciaal hout. Onze BWI-leerlingen kunnen nu hun meubeltjes maken van eiken, hun kozijnen van meranti en hun houtsnijwerk van populier.

Bekijk al het nieuws