Ouderbetrokkenheid groot op onze school

Ouderbetrokkenheid groot op onze school

Geplaatst op: dinsdag 26 november 2019

Op dinsdag 26 november kwamen de ouderpanels van onze school bij elkaar. Het was de eerste bijeenkomst van dit schooljaar. Betrokkenheid van ouders is erg belangrijk voor de kwaliteit van ons onderwijs. We zijn dan ook blij met de grote groep ouders die mee willen denken.

In het ouderpanel bespreken we thema’s zoals veiligheid, communicatie, activiteiten en lessen. Ouders geven tips en feedback, maar geven ook aan waar ze erg tevreden over zijn.

Mocht u de volgende keer willen aansluiten dan bent u van harte welkom. Voor de onderbouw kunt u zich aanmelden bij mevr. Van Lieshout, afdelingsdirecteur onderbouw. Heeft u zoon of dochter in de bovenbouw, meld u zich dan aan bij de heer Koog, afdelingsdirecteur bovenbouw.

De tweede en laatste bijeenkomst van dit schooljaar staat voor beide panels gepland op dinsdag 24 maart om 19.00 uur. Graag tot dan!

Bekijk al het nieuws