Grote opleidingenmarkt voor leerjaar 3 en 4

Grote opleidingenmarkt voor leerjaar 3 en 4

Geplaatst op: vrijdag 27 oktober 2017

Op donderdagavond 23 november zijn alle derde- en vierdejaars leerlingen en hun ouders/verzorgers uitgenodigd om de opleidingenmarkt te bezoeken. Ruim 80 voorlichters (soms met oud-leerlingen) zullen deze avond onze school bezoeken. Zij gaan onze leerlingen en ouders/verzorgers voorlichten over de opleiding(en) die zij aanbieden. Het is zeer zinvol om deze avond te bezoeken. Ook oud-leerlingen geven aan dat ze aan deze avond veel hebben gehad. Uiteraard zijn de decanen ook aanwezig om vragen te beantwoorden.

Voorlichtingsrondes
De leerlingen kunnen zich vóór 30 oktober inschrijven voor één, twee of drie voorlichtingsrondes. De decanen maken de indeling. Die indeling krijgen de leerlingen enkele dagen van tevoren. De tijden van de rondes, die plaatsvinden in lokalen én in stands, zijn als volgt:

  • Van 19.00 uur tot 19.45 uur
  • Van 20.00 uur tot 20.45 uur
  • Van 21.00 uur tot 21.45 uur

Opleidingenmarkt
Voor en na de rondes, maar ook tussendoor, kunnen de vele opleidingenstands in de aula bezocht worden. Daar is ook veel informatie te verkrijgen is. Koffie en thee staan klaar.

Uitstroommogelijkheden
Voor alle duidelijkheid nog even de uitstroommogelijkheden op een rijtje:

  • Met het diploma basisberoepsgerichte leerweg kun je instromen in niveau 2
  • Met het diploma kaderberoepsgerichte leerweg kun je instromen in niveau 3 en/of 4
  • Met het diploma mavo kun je instromen in niveau 3 en/of 4 en eventueel havo
  • BOL: School en een periode van Beroeps Praktijk Vorming (BPV/stage)
  • BBL: Werken (4 dagen) en school (1 dag)

Parkeren
In verband met de beperkte parkeergelegenheid vragen we leerlingen en ouders/verzorgers die in de buurt wonen om zoveel met de fiets te komen.

Bekijk al het nieuws