Afdeling M&T bij 4WD Festival Oss

Afdeling M&T bij 4WD Festival Oss

Geplaatst op: woensdag 18 september 2019

Onze afdeling Mobiliteit & Transport heeft al geruime tijd geleden het Fioretti Racing Team opgericht, waarmee regelmatig geracet wordt. Op zondag 15 september gebeurde dat tijdens het 4WD Festival te Oss. We hadden als school onze twee 4x4’s bij ons, die het voortreffelijk deden. Iedere ronde wisselden de leerlingen elkaar af, zodat ze allemaal minimaal één rondje mee konden rijden op het crossterrein van Motorclub Oss.

De sfeer was super en het weer zat ook mee. Het was een mooie dag, mede dankzij het enthousiasme van onze leerlingen. Familie Exters bedankt voor het vervoer en de assistentie. De ontsteking van de Suzuki ging namelijk kapot en die konden we ter plekke repareren dankzij Chrissie Exters als onderdelen leverancier.

Op naar de volgende activiteit met het Fioretti Racing Team. Dit zal de Maïsplakcross worden in Veghel op 24 november. Ook dan hopen we op een grote aanwezigheid van onze leerlingen!

Klik hier voor een impressie van het 4WD Festival in Oss.

Bekijk al het nieuws